Stunning 3 Bedroom Villa With Pool & Jacuzzi
| Wifi Wi-Fi | Gyerekbarát Kiságyak | Légkondicionálás |
| Háziállat nem engedélyezett |
Legfeljebb 6 vendég befogadására alkalmas, a 3 hálószobás Stunning 3 Bedroom Villa With Pool & Jacuzzi Gaynors olyan neves kulturális helyszínektől, mint a Devil's Bridge sziklák, nagyjából egy 10 perces kocsiútra található.
A Betty's Hope Historic Sugar Plantation 4 km-re, míg a Green Island nagyjából 3 km-re van a 3 fürdőszobás villától.
A Gaynors városi ingatlan biztosít önnek mosogatógépet, kávé/tea készítőt és hűtőt a teljesen felszerelt konyhában. A Stunning 3 Bedroom Villa With Pool & Jacuzzi van terasz, ahol kikapcsolódhat egy fárasztó nap után, vagy lazíthat a magán úszómedencénél.
- Repülőterek
- V. C. Bird nemzetkozi repuloter29 km
Hotel felszereltsége
Áttekintés
- Nemdohányzó
- Wi-Fi
- Parkoló
- Háziállat nem engedélyezett
- Poggyászmegőrzés
Tevékenységek és relaxáció
- Grillezési lehetőség
Szoba felszereltsége
- Légkondicionálás
- Terasz
- Tea és kávéfőző
- Mosógép
- LCD TV
- Kiságyak
Fontos megjegyzés
Gyakran Ismételt Kérdések
- ❓
Medence elérhető a Stunning 3 Bedroom Villa With Pool & Jacuzzi kínálatából?
Igen, a Stunning 3 Bedroom Villa With Pool & Jacuzzi vendégei élvezhetik a helyszínen elérhető magán úszómedencét. - ❓
Hány vendéget tud fogadni a Stunning 3 Bedroom Villa With Pool & Jacuzzi?
A Stunning 3 Bedroom Villa With Pool & Jacuzzi kapacitása 6 főig terjed. - ❓
A villa konyhával berendezett?
A villa felszereltségéhez tartozik egy teljesen felszerelt konyha. - ❓
Mely látnivalókat érdemes meglátogatni, amíg a Stunning 3 Bedroom Villa With Pool & Jacuzzi vendégei vagyunk?
Gaynors nevezetességei közé tartozik a Half Moon-öböli tengerpart és a Betty's Hope Historic Sugar Plantation, amelyek 4 km-re, illetve 4,1 km-re találhatók a Stunning 3 Bedroom Villa With Pool & Jacuzzi területétől. Ezenkívül a Green Island (3 km) szintén ajánlott a látogatásra.